Szczepienia przeciwko Covid-19 i grypie dla studentów UMP

Drodzy Studenci,

Zachęcamy wszystkich Was do skorzystania z darmowych szczepień przeciw grypie, które prowadzone będą w naszym Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej przy ul. Bukowskiej 70.
Jednocześnie prosimy wszystkich, którzy do tej pory nie zaszczepili się przeciw COVID-19 o skorzystanie z tej możliwości. Szczepienia realizowane są w prowadzonym przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego punkcie szczepień na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP).

Informujemy również, że w przypadku dawki przypominającej przeciw COVID-19 (booster) umożliwiamy Wam zaszczepienie się nią w ramach punktu szczepień prowadzonego przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM na terenie MTP.

Osoby, które chcą skorzystać z możliwości szczepień, prosimy o wypełnienie formularza na stronie WISUS:
WISUS -> SYSTEMY -> SZCZEPIENIA

System będzie uruchomiony od dnia 11 października br.

Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szczepień możecie się zapoznać tutaj oraz w naszej zakładce COVID-19 - CO ROBIĆ, GDY...?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące szczepień przeciwko grypie lub covid-19, bądź masz pytania dotyczące tej choroby - skontaktuj się z nami, pisząc na adres e-mail: szczepienia@ump.edu.pl albo covid@ump.edu.pl